مشاوره مالیاتی

میدانستید اصلی ترین نیاز به مشاوره مالیاتی عدم آگاهی از فنون اجرایی مالیات است؟

مجموعه ای که جهت بررسی و تصمیم گیری مشاوره مالیاتی انتخاب کرده اید، حساب کار کویر قشم نام دارد. بد نیست بدانید این مجموعه ناشر اولین کتاب کار مالیاتی به نام صفرتاصد مالیات است که با چاپ هفتم آن در کمتر از ۲ سال در بین علاقمندان و ادارات امور مالیاتی کشور توانسته پاسخ مناسبی به سوال بالا دهد!

در بسیاری از جلسات مشاوره مالیاتی و حتی تماس ها این موضوع خیلی پر رنگ است یعنی عدم آگاهی از نحوه اجرای تکالیف مالیاتی، که باید در مهلت تعیین شده از سوی سازمان امور مالیاتی توسط مدیران و شرکتها اجرا شود. نگران نباشید ! ما سطح آگاهی شما را با ارایه اطلاعات مناسب بالا می بریم تا شاید اصلا نیازی به مشاوره مالیاتی نداشته باشید و نیاز شما در حد کاهش جرایم مالیاتی بطور قانونی باشد.

در سایت حساب کار کویر قشم ما با انتشار مقالات کاربردی و مثال های واقعی از پرونده های مالیاتی، اطلاعات مورد نیاز بسیاری از مدیران کسب و کار و صاحبان مشاغل را در قالب مشاوره مالیاتی رایگان تلاش کرده ایم تا حد امکان نیاز شما را به مشاوره مالیاتی مرتفع نماییم. ما اعتقاد داریم پرداخت مالیات باید عادلانه باشد و بخش عمده این تفکر با افزایش اطلاعات قابل انجام است.

نحوه درخواست مشاوره مالیاتی

اگر احساس می کنید فرصت کمی دارید و مالیات برای شما مشکلاتی ایجاد کرده می توانید همین الان بطور رایگان جهت انجام مشاوره مالیاتی با شماره ۰۷۶۳۵۲۲۵۵۲۲ تماس حاصل نمایید. کارشناسان رسمی حساب کار کویر قشم در سریعترین زمان ممکن شما را راهنمایی خواهند کرد.

تعریف مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی خدماتی است که موسسه حساب کار کویر قشم برای مدیران و شرکت ها ارائه می دهد . در مشاوره مالیاتی ما سعی نمی کنیم با ایجاد تهدید کسب درآمد زیاد داشته باشیم همانطوریکه قبلا مطرح شد کار ما آموزش است و ابتدا سعی داریم با یک آموزش کاربردی افراد را آگاه کنیم و اگر تمایل داشتند اجرای امورات مالیاتی و حتی حسابداری را در دست بگیریم .

چه افرادی به مشاوره مالیاتی نیاز دارند؟

معمولا مشاوره مالیاتی می تواند در عناوین کلی زیر قرار بگیرد و افراد زیر بیشترین نیاز را دارند که یک مشاور مالیاتی خوب حتی بصورت پاره وقت در کنارشان باشد. البته شغل ها تفاوت دارند و هر شغلی نیاز به مالیات ندارد شما بین یک خلبان و یک وارد کننده کدامیک را نیازمند مشاور مالیاتی می دانید؟

اداره مالیاتی دیگر به دنبال مالیات نیست!

شاید باورش برای شما سخت باشد که بعد از اصلاحیه قانون مالیاتها از ابتدای سال ۱۳۹۵ دیگر سازمان امور مالیاتی به دنبال وصول مالیات نیست! بلکه با دریافت اطلاعات درآمدی و معاملاتی مودیان حقیقی و حقوقی از طریق سامانه های الکترونیکی مالیاتی اقدام به محاسبه و تشخیص مالیات می نماید. یعنی خیلی فرقی نمی کند مثل قبل اظهارنامه و دفاتر ارایه شود و حتما پرداختی صورت گیرد. الان خیلی دقیق و حساب شده اطلاعات وارد ادارات مالیاتی می شود و کار خیلی سختی پیش روی ماموران مالیاتی نیست!

مشاوره مالیاتی رایگان = بهبود فرایند مالیاتی

با توجه پیچیده بودن نوع پرونده های مالیاتی و موضوع فعالیتهای اقتصادی، این امکان را برای مدیران کسب و کار فراهم نمودیم تا بطور مستقیم ما را در جریان مشکلات خود قرار دهند و از تجربیات کارشناسان امور مالیاتی مجموعه بهره مند شوند و سطح اطلاعات خود را افزایش دهند .پیشنهاد می کنیم جهت سروسامان دادن به اوضاع مالیاتی و حتی کسب اطلاعات از سامانه های مالیاتی، می توانید با شماره ۰۷۶۳۵۲۲۵۵۲۲ برای دریافت مشاوره مالیاتی رایگان اقدام نمایید.

دیگر روش های مشاوره مالیاتی حساب کار کویر قشم

گاها صاحبان مشاغل و کسب و کار با مشکلات و آسیب های خاص مالیاتی مواجه شده اند که لازم است کلیه مستندات و حادثه بوجود آمده توسط تیم مجرب کارشناسان امور مالیاتی حساب کار کویر قشم بررسی گردد. این روش ها در ۴ مدل دسته بندی می شوند :

 • مشاوره مالیاتی ارزشی
 • مشاوره مالیاتی شخصی
 • مشاوره مالیاتی وکالتی

مشاوره مالیاتی ارزشی

در این روش تیم کارشناسان مالیاتی حساب کار کویر قشم با استقرار در محل فعالیت شما و تحلیل پرونده و عملکرد پرسنل امور مالیاتی اقدام به پیداکردن نقاط آسیب پذیر جرایم مالیاتی می کنند و بعد از بررسی عملیاتی اوراق مالیاتی و وضعیت پرونده شما اقدام به مشاوره مالیاتی ارزشی می نمایند. مشاور مالیاتی ارزشی امکان اموزش های خصوصی به کادر شرکت و موسسات جهت عملکرد بهتر نیز وجود خواهدداشت. ماموریت اصلی ما در این روش پیاده سازی و بهبود سیستم مالیاتی شماست.

مشاوره مالیاتی شخصی

در برخی از فعالیتها مدیر کسب و کار از ما یک ماموریت ویژه می خواهد و ان هم بررسی عملکرد تیم و مشاور مالیاتی است که ما سعی می کنیم با مجرب ترین اساتید مالیاتی تیم حساب کار کویر قشم این گزارشات را جهت ارایه به مدیر کسب و کار آماده می نماییم.

مشاوره مالیاتی وکالتی

قبل از تشریح این بخش بهتر است تعریفی از وکیل مالیاتی داشته باشیم : خوب ظاهرا تعریف خاصی برداشت نمی شود و وکیل مالیاتی فردی است که پرونده مودی را در ادارات مالیاتی دنبال می کند ولی باید بدانید کار اصلی یک وکیل مالیاتی انتخاب بهترین روش دفاعی در هیات های مالیاتی است نه صرفا توافق و اخذ تخفیف ! خوشبختانه تیم حساب کار کویر قشم سابقه حضور بیش از ۲۵۰ هیات مالیاتی در سراسرکشور می تواند مشکلات شما را در وکالت پرونده های مالیاتی بدون نگرانی برطرف نماید.برای طرح موضوع پرونده می توانید فرم زیر را تکمیل نمایید و یا با شماره ۰۷۶۳۵۲۲۵۵۲۲ تماس حاصل نمایید. ما آمادگی اعزام وکیل مالیاتی تهران، وکیل مالیاتی شهرستان، وکیل مالیاتی بین المللی به سایر نهادها و مجموعه ها نیز هستیم.

دیگر خدمات مشاوره تیم حساب کار کویر قشم شامل موارد زیر می باشد:

ما بعنوان یک موسسه مشاوره مالیاتی سعی نمودیم خدمات مورد نیاز صاحبان مشاغل و کسب و کار را در دسته بندی زیر پوشش دهیم :

 • مشاوره به هیات مدیره شرکتهای تازه تاسیس در خصوص نحوه جذب سرمایه گذار بطور قانونی
 • مشاوره به مدیران عامل در خصوص تاریخچه پرونده مالیاتی و آخرین فعل و انفعالات اجرا شده در خصوص پرونده
 • مشاوره مالی در خصوص نحوه اعلام انحلال و ارایه اظهارنامه انحلال
 • مشاوره مالیات در خصوص رسیدگی به پرونده مالیات بر ارزش افزوده و دفاعیات آن
 • مشاوره مالیات در خصوص رسیدگی به نحوه ارسال گزارشات خرید و فروش به حوزه مالیاتی
 • مشاوره مالیات متناسب با سیستم مالیات حقوق و اجاره و نحوه کاهش جرایم آن
 • مشاوره در خصوص نحوه انعقاد قراردادها با پرسنل و اشخاص دیگر از منظر مالیاتی و بیمه ای
 • مشاوره مالیات در قالب تدریس خصوصی به مدیرعامل و یا کادر مالی مستقر در واحد مالی
 • مشاوره مالیات در خصوص فعالیتهای بازرگانی خاص حوزه های واردات و صادرت
 • مشاوره مالیات در خصوص هدایت به پناهگاه های مالیاتی که کاملا قانونی و مورد تایید سازمان امور مالیاتی هستند
 • مشاوره مالیات شرایط ریکاوری بصورت انجام عملیات پالایشگاه مالیاتی (خاص مجموعه حساب کار کویر قشم)
 • مشاوره مالیات در خصوص تهیه صورتهای مالی و اخذ تسهیلات ازموسسات بانکی و سرمایه گذاری
 • مشاوره مالیات در خصوص فعالیتهای سازمان بورس اوراق بهادار و فرابورس

توجه داشته باشید خدمات مشاوره مالیاتی و اموزش گروه حساب کار کویر قشم منوط به شهر تهران نیست!

پیشنهاد ما

پیشنهاد ما این است از فرصت موجود نهایت استفاده را نمایید و قبل از اینکه سازمان امور مالیاتی سریعتر به منافع خود که اخذ مالیات می باشد، برسد، شما نیز برای افزایش اگاهی از برنامه مالیاتی خود پیش قدم شوید. شماره تماس های مستقیم کارشناسان تیم حساب کار کویر قشم در ساعات اداری آماده ارایه مشاوره مالیاتی رایگان تلفنی و حتی حضوری است. شماره تماس های بخش مشاوره مالیاتی ۰۷۶۳۵۲۲۵۵۲۲ می باشد.

تماس: ۰۷۶۳۵۲۲۹۷۵۷